Реабілітаційний центр "Тверезість Вибір Сильних"

Вибирай життя!

Кроки до виздоровлення

Лікування наркозалежності

Наркоманія — це страшна хвороба, що вражає кожного, хто вирішив спробувати «надзвичайні відчуття» та «неприродну насолоду». Вона, як підступна вбивця, легко спокушає жертву, заманюючи її в пастку, щоб вже ніколи не випустити зі своїх смертельних обіймів. Хтось здається їй одразу й підсідає мало не з першої дози, а з кимось вона деякий час грається, даючи марну надію на те, що кайф час від часу не затягне. Та, в будь-якому разі, це гра в «кицьки-мишки», де людина — завжди тільки жертва. Врятуватись можна, якщо встигнути вчасно покликати на допомогу.

Лікування алкозалежності

Вид наркотичної залежності від спиртних напоїв, що характеризується нанесенням суттєвої шкоди фізичному та психічному здоров’ю людини та призводить до її повної деградації та смерті, називається алкоголізмом. У людей, що страждають від алкогольної залежності, суттєво погіршується пам’ять та розумова активність, спостерігаються соматичні та психічні розлади, що провокують передчасну смерть.

Лікування ігроманії

Ігроманія знаходиться в числі найбільш поширених психічних розладів у сучасному світі. Це одна з форм залежності, коли гра і віртуальний простір, будь це казино або комп'ютер, стає найважливішою частиною життя. Ігрова залежність схожа на одержимість: людина вже не здатна відмовитися від гри, навіть якщо вона позбавляє його коштів для існування, призводить до хворобливого розриву стосунків з друзями і близькими.


Ми пропонуємо 12 крокову програму, розберемо коріння залежності, дамо широку базу лекцій про залежність і інструменти, як боротися з симптомами. Також працюємо з мисленням залежного "Я" і тверезого "Я".У центрі реабілітації фахівці європейського рівня, які пройшли навчання в Польщі в інституті психології. Всі фахівці дипломовані або мають сертифікати. Це люди раніше залежні і сьогодні тривалий час утримуються від психоактивних речовин, ведуть здоровий спосіб життя. Ми знаємо проблему залежності і знаємо, як можна з нею впоратися. Наш головний принцип, допомогти кожному охочому стати повноцінним членом суспільства! Прагнути до своїх цілей і розвиватися у всіх сферах, як Біо, Психо, Соціо, Духовно.Центр розрахований на 12-14 чоловік, щоб можна було працювати з кожним клієнтом індивідуально.Після реабілітації, за бажанням клієнта, даємо рекомендацію на проходження тренінгів особистного зростання по «Методу Мюррей»

ЩО РОБИТИ

ТЕЛЕФОННА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Це перший крок до вирішення проблеми. Ми підкажемо, як поводитися з людиною, що знаходиться в стані наркотичного сп'яніння або в запої.098-003-98-84

ФОРМУВАННЯ ПРОГРАММИ ЛІКУВАННЯ

Фахівці складають індивідуальний план лікування наркозалежності для кожного нашого клієнта.

ЛІКУВАННЯ ПРИЧИН ХВОРОБИ

Ми учимо жити без наркотиків. Це не просто психокорекція, це - розвиток особистості і адаптація людини до нового життя.

ПІСЛЯРЕАБІЛІТАЦІЙНА ПІДТРИМКА

иписуючи пацієнта, ми не кидаємо його. Іноді стрес або повернення в колишнє коло спілкування можуть привести до зривів. У найскладніший момент життя будь-який з наших пацієнтів може звернутися до нас за підтримкою.

ВІДГУКИ

Іван

Я дякую за всі навики, які я отримав в період реабілітації, знання, яких я не знав впродовж всього свого життя. Впевнений, це допоможе мені досягти успіху в усіх сферах моєї життєдіяльності, а також уникнути вживання наркотичних речовин, що було перешкодою для мене до реабілітації.

Саша

Я вдячний центру за те, що навчили мене жити тверезим життям, тверезо мислити і радіти кожному дню. Я навчився справлятися зі своїми проблемами і депресією. Протягом десяти років я намагався побороти свою хворобу, я декілька разів проходив реабілітацію, був на різних центрах, але ніде мені не було надано стільки уваги, підтримки і турботи. Тут дають комфорт і затишок, індивідуальний підхід до кожної людини. Мені дуже сподобалося керівництво центру і його працівники, вони побачили в мені людину, а не просто нікчемного наркомана і алкоголіка . Спасибі вам за те, що ви є!

Сергій

Проходя реабилитацию в центре получил качественную помощь, как в душевном, так и в физическом состоянии. Благодарю всех сотрудников и консультантов, принимавших участие в моем выздоровлении.