ПРОГРАММА РЕАБІЛІТАЦІЇ

Реабілітація ділиться на кілька етапів.

1 етап - Розморожування почуттів.

- Адаптація до умов перебування в стаціонарі;

- Робота з вадами характеру;

- Здатність бачити наслідки;

- Оцінити результати вживання;

- Аналізувати робити висновки;

- Формування здорового способу життя та відповідального ставлення до себе;

- Ведення щоденника почуттів;

- Ведення робочого зошита для роботи по кроках;

- Проведення групових зборів для новачків, які мають в основі мотиваційний характер і призначені для того, щоб якомога глибше вникнути в суть власної проблеми;


2 етап - Посилити мотивацію до тверезого способу життя:

- Бажання змінюватися розвиватися;

- Розтавлення пріоритетів;

- Укладання основ здорового способу життя;

- Пошук внутрішніх ресурсів;

- Ведення робочого зошита з кроків;

- Використання зовнішніх базових ресурсів;

- Індивідуальні консультації психолог, псіхотератевт;

- Групова терапія;

- Арттерапія;

- Трудотерапія;


3 етап - Навчитися працювати з почуттями.

- Ідентифікувати почуття;

- Переживати;

- Робота з причинами і наслідком;

- Самоаналіз;

- Приймати позитивне мислення;

- Формування соціальних стандартів;

- Індивідуальна консультації з психологом;

- Ведення щоденника почуттів


4 етап - Прийняти залежність, як захворювання.

- Оволодіти базовими знаннями про хімічних залежностей та способі профілактики рецидивів;

- Поїздки на групи АН, АА;

- Відвідування церкви; (за бажанням)

- Робота з сиптомами і поглиблення;

- Підтримка фізичної норми;


5 етап - Самопізнання.

- Саморозвиток; (читання книг програмної і духовної літератури)

- Творчість;

- Екскурсії;

- Застосування навичок;

- Хобі, захоплення;


6 етап - Зміна світогляду.

- Складають індивідуальний план одужання;

- Пошук спонсора;

- Проходження методу Мюррей;

- Прийняття відповідальності за своє одужання;

- Повернення додому, спілкування і одужання з співзалежних.


При всіх етапах одужання постійні консультації психотерапевтом, психологом, психіатр, консультантом по хімічних залежностей та робота з співзалежних.

ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ

Лікування наркоманії завжди протікає досить важко. Кожен пацієнт , якому потрібна наркологічна допомога , вимагає індивідуального підходу з психологічної точки зору.

Ломка – це надзвичайно хворобливий прояв абстинентного синдрому, який характеризується болями, галюцинаціями, судомним станом, глибокою депресією.

Першим кроком, який пропонує наш центр , є психологічна допомога наркозалежному. На цьому етапі складаються індивідуальні програми, в тому числі і з медикаментозною підтримкою, котрі спрямовані на якомога більш довгу стриманість пацієнта від вживання наркотиків.

Лікування наркозалежності пов’язане з рядом складнощів психологічного характеру. Якщо на сьогоднішній день наркологія має декілька способів пройти стан ломки практично безболісно , аж до занурення хворого в короткочасний контрольований коматозний стан, то немає жодного гарантованого методу, щоб назавжди змусити наркомана відмовитися від прийому чергової дози. Зазвичай нарколог працює з кожним пацієнтом по суто індивідуальній програмі, що значно підвищує його шанси на успіх.

Майже завжди для повного позбавлення від наркотичної залежності пацієнтові потрібен психіатр -нарколог. Тільки цей фахівець може грамотно підібрати комбінацію лікарських препаратів, котрі зведуть до нуля депресивний стан, нормалізують сон, настрій та обмін речовин. Варто взяти до уваги той факт, що люди, котрі зловживають наркотиками, звичайно добре інформовані щодо психотропних лікарських засобів та часто безконтрольно їх приймають. Однак, деякі комбінації ліків для колишнього наркомана можуть стати фатальними. Пацієнтам та їх близьким потрібно завжди пам’ятати, що підбір ліків, їх дозування та схему прийому може призначити тільки нарколог.

У нас фахівці складуть індивідуальну програму психологічної реабілітації. У нас психологічну підтримку можуть отримати не тільки особи, що зловживають наркотиками, але й їхні близькі. Наші психологи працюють індивідуально з кожним пацієнтом та орієнтовані на кінцевий результат – повне позбавлення залежності від наркотичних речовин.


ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ

Принципи лікування алкоголізму

Етап перший: становлення ремісії.

Першим етапом лікування алкоголізму є усунення тяги до спиртних напоїв, відновлення емоційного стану, нормальної роботи внутрішніх органів. На цьому етапі лікування залежності проводиться із застосуванням психотерапевтичних методик, спрямованих на створення у хворого мотивації повної відмови від вживання спиртних напоїв.

Етап другий: стабілізація ремісії, підтримуюча терапія.

На цьому етапі лікування алкоголізму, в центрі знаходиться психотерапія, спрямована на реабілітацію та ресоціалізацію хворих алкоголізмом, на формування і закріплення навичок тверезого життя. Часто саме цим етапом нехтують як самі залежні, так і їх близькі. Важливо пам’ятати, що алкоголізм є хронічним захворюванням, а це означає, що якщо вже виникли запої, то вживати спиртне помірно вже не вийде. Спроби будуть приводити до відновлення запоїв. І тільки повноцінне лікування алкоголізму дозволить домогтися стійкої багаторічної ремісії.

Всі етапи лікування алкоголізму проводять висококваліфіковані фахівці нашого центру.


ЛІКУВАННЯ ІГРОМАНІЇ

У цій ситуації вкрай важливим є своєчасне звернення до досвідчених фахівців , які дійсно серйозно займаються профілактикою і лікуванням хворих, що страждають від ігроманії. У даній ситуації дуже важливо не затягувати з відвіданням фахівця, адже чим швидше будуть виявлені перші симптоми захворювання, тим вище будуть результати лікування.

Важливо ! Не варто недооцінювати ступінь небезпеки, яку спричиняє ігрова зележність, тому лікування має бути професійним та вчасним. З цієї серйозною, підступної проблемою практично неможливо впоратися самостійно, тому як ефективне лікування можуть гарантувати тільки найдосвідченіші професіонали.

У центрі «Тверезість Вибір Сильних» лікування ігроманії проводять професійні та досвідчені медичні працівники . Таким чином, пацієнт, що проходить курс лікування від ігроманії в нашому центрі може в рекордно короткі терміни позбавитися від згубної звички.

Проходячи лікування від ігроманії у центрі «Тверезість Вибір Сильних», наші пацієнти отримують реальну можливість почати нове життя ! Дієві психологічні методи лікування. Консультація і допомога психолога . Високопрофесійна методологія і прийнятні ціни . Звертайтеся !